طرح قلک دارا و سارا ۱

ajami

فلسفه طرح بیمه دارا وسارا چیست؟

همانطور که از نام این بیمه  نامه بر می آید الویت اول این بیمه نامه “پس انداز و سرمایه گذاری” بیمه شده است و بدین معنی که اگر در پایان ۲۰سال که کودک شما به جوانی شایسته تبدیل شده و نیاز مبرمی به سرمایه از قبیل .هزینه دانشگاه.هزینه خرید خودرو.هزینه خرید مسکن.هزینه شروع کسب و کار و مخارج ازدواج و جهیریه دارد از این بیمه نامه استفاده خواهید کرد.

، فلسفه طراحی و وجود این بیمه نامه صرفا برای کاهش و تعدیل تبعات اقتصادی سرپرستان درآینده است و بس ، سود سرمایه گذاری ، پوشش حوادث و  امراض و بیماریهای خاص و مستمری بازنشستگی موارد جانبی و تشویقی برای جلب بیمه شده برای تهیه چنین بیمه نامه ای خواهد بود.

 

اکنون  بعنوان سرپرست خانواده  اگر یکی از بیمه نامه های “عمروسرمایه گذاری” ، ” عمروتامین آتیه” ، ” عمرو تشکیل سرمایه” و یا “عمر و پس اندازکودکان طرح دارا و سارا”  را برای خود و همسرو فرزندانتان  تهیه ننموده اید ، شب چگونه با آرامش سر بر بالین می گذارید؟

آرزوی شرکتهای بیمه سلامتی  و عدم خسارت بیمه شدگان می باشد ، ولی این را هم در نظر بگیرید “ حادثه همیشه طبق نظر ما اتفاق نیافتاده و خبر نمی کند” امیدواریم شما از بیمه نامه تهیه نموده خود ، فقط از مزایای حیات بهره متد شده و وام و سود دریافت نموده و شبها با آرامش سر بر بالین بگذارید.

همیشه به یاد داشته باشیم  :

زندگی همیشه وفق مراد ما جریان ندارد ، برای مراحل سخت میتوان آماده بود و بی رودربایستی فلسفه بیمه عمر پوشش این لحظات سخت است این لحظات از زمان فوت سرپرست خانواده شروع شده و حداقل تا زمان انحصار وراثت ادامه دارد، حتی اگر بیمه عمر فاقد سود و سرمایه گذاری باشد از ملزومات زندگی امروزه ماست.

 

 

از ویژگی های عمده این نوع طرح عبارتند از:

–         تضمین سود سرمایه گذاری در بلند مدت.

–        امکان بازخرید نمودن بیمه نامه .

–        امکان برداشت از محل اندوخته .

–         پرداخت وام از محل اندوخته.

–         پرداخت سرمایه بیمه در پایان مدت بیمه نامه به صورت یکجا.

–         امکان افزایش سرمایه بیمه برای رفع اثرات تورم و جبران کاهش قدرت خرید بیمه گذاران.

–         امکان پرداخت حق بیمه به روش های یکجا، سالیانه و اقساط. شش ماهه ، سه ماهه و ماهانه

–       جبران اقساط معوق حق بیمه پوشش های بیمه ای از محل اندوخته بیمه نامه .

–         پرداخت سود مشارکت در منافع.

–        امکان تبدیل سرمایه بیمه نامه به مستمری .

–         انتخاب سرمایه بیمه عمر و صدور بیمه نامه تا سقف ۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۴ ریال.

–      پرداخت هزینه های درمان بیماریهای خاص شامل: سکته قبلی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضاء و عمل جراحی کرونر قلب باز حداکثر تا سن ۶۰ سالگی معادل ۳۰% سرمایه بیمه عمر حداکثر مبلغ ۰۰۰ر۰۰۰ر۳۰۰ ریال.

–         پرداخت۱۰۰درصد سرمایه بیمه عمر در صورت از کار افتادگی کامل و دائم ناشی از حادثه.

–         معافیت از ادامه پرداخت حق بیمه در صورت ازکار افتادگی کامل و دائم ناشی از حادثه.

–         پرداخت حداکثر چهاربرابر سرمایه بیمه عمر در صورت فوت ناشی از حادثه (علاوه بر اندوخته).

–         امکان انتخاب نحوه سرمایه گذاری توسط بیمه گذار.

–         بهره مندی از معافیت های مالیاتی.

 

مزایای ویژه و منحصر این بیمه نامه عبارتند از:

    انعطاف پذیری در نحوه پرداخت حق بیمه:

  • چنانچه بیمه شده در سررسید سالیانه بیمه عمر و سرمایه گذاری خویش به دلایلی قادر به پرداخت حق بیمه نبوده و نقدینگی کافی بدین منظور در دسترس وی نباشد،  می تواند از اندوخته حاصل از سرمایه گذاری خویش به منظور پرداخت حق بیمه آن سال استفاده نماید.
  • چنانچه بیمه شده تمایل به افزایش یا کاهش حق بیمه داشته باشد می تواند تغییرات مورد نظر خویش را بر خلاف دیگر بیمه های عمر اعمال نماید.
  • بیمه شده قادر است که حق بیمه عمر و سرمایه گذاری را که پرداخت می نماید هر ساله تعدیل نماید. این امر دارای دو مزیت است:

۱-  با تعدیل حق بیمه پرداختی می توان سرمایه اصلی بیمه عمر که همان   سرمایه فوت می باشد را تعدیل نمود. تعدیل بدین معنی است که سرمایه بیمه عمر هر سال نسبت به سالهای پیشین افزایش می یابد و با گذشت زمان و در نظر گرفتن تورم ارزش آن به روز نگاه داشته می شود.

۲-  دیگر آنکه با تعدیل حق بیمه پرداختی بصورت مستمر اندوخته حاصل از سرمایه گذاری نیز پیشرفت مناسبتری داشته و به گونه ای قابل توجه افزایش خواهد یافت.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 بیمه دانا. محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی توسط هینگ . آی آر